GOPS Kochanowice
Menu Ważne adresy
Menu

Pracownicy

Kierownik: mgr Mirosława Pietrek

tel. 34 3533427 wew.23

e-mail: m.pietrek@gopskochanowice.pl

Główny księgowy: Aleksandra Kindelt

tel. 34 3533427 wew.25

e-mail: a.kindelt@gopskochanowice.pl

Starszy referent: mgr Izabela Utrata

tel. 34 3533427 wew. 25

e-mail: i.utrata@gopskochanowice.pl

Specjalista pracy socjalnej, referent d/s świadczeń rodzinnych: Justyna Grobara

tel. 34 3533427 wew.22

e-mail: j.grobara@gopskochanowice.pl

Specjalista pracy socjalnej: mgr Beata Chmurak- Broniarek

tel. 34 3533427 wew.21

e-mail: b.broniarek@gopskochanowice.pl

Specjalista pracy socjalnej: Anna Walytko

tel. 34 3533427 wew. 24

e-mail: a.walytko@gopskochanowice.pl

Pracownik socjalny: mgr Klaudia Pisulska

tel. 34 3533427 wew.24

e-mail: k.pisulska@gopskochanowice.pl

Referent: mgr Irena Przewłoka

tel. 34 3533427 wew.22

e-mail: i.przewloka@gopskochanowice.pl

Ważne adresy

Punkt Konsultacyjny Lubliniec
tel. 34 351 14 61
42-700 Lubliniec
ul. Oświęcimska 30

PUP Lubliniec
tel. 34 356 25 64
tel. 34 351 52 80
42-700 Lubliniec
ul. Sobieskiego 9

PCPR Lubliniec
tel. 34 356 32 57
42-700 Lubliniec
ul. Sobieskiego 9

KPP Lubliniec
tel. 34 356 32 55
42-700 Lubliniec
ul. Oświęcimska 6